Meidän hallitus

Puheenjohtaja, varanettisivut ja varajäsenrekisteri Timo Harju
Varapuheenjohtaja, tapahtumat Kyllikki Rantala
Jäsenvastaava, nettisivut Ulla Korhonen
Matkat ja retket, Hyvy y:n yhdistysisäntä Erkki Kiuttu
Jäsen Jouni Pallonen
Sihteeri Tuula Karhunen
Yhdistysemäntä Lea Romppanen
Digikoulutus Helena Jarva
Taloudenhoitaja Kaija Kärki
Yhdistysisäntä Yrjö Karttunen
Jäsen Hilkka Jokirinne


Hallitus 2023

Puheenjohtaja, varajäsenrekisteri ja varanettisivut
Timo Harju 040 045 1050
timoharju.eskar@gmail.com

Varapuheenjohtaja, tapahtumat
Kyllikki Rantala  040 752 1111
kyllikki Rantala@perel.fi

Sihteeri
Tuula Karhunen  040 824 1943
karhunen.t@gmail.com

Taloudenhoitaja
Kaija Kärki 050 518 8388
karki.kaija@gmail.com

Jäsenvastaava, nettisivut, varataloudenhoitaja
Ulla Korhonen   041 540 1414
ullakkn@gmail.com

Matkat ja retket, Hyvy ry:n yhdyshenkilö
Erkki Kiuttu  040 547 3982
kiuttuerkki@gmail.com

Yhdistysemäntä
Lea Romppanen  050 533 0207
lea.romppanen@gmail.com

Yhdistysisäntä
Yrjö Karttunen 040 687 9118
ykarttunen@gmail.com

Digikoulutus
Helena Jarva 045 351 8550
hkjarva@gmail.com

Jäsen
Jouni Pallonen 040 174 4046
jouni.pallonen@gmail.com

Jäsen
Hilkka Jokirinne  040 068 7651
hilkka.jokirinne@gmail.com